تیک آبی اینستاگرام

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

تیک آبی چیست؟

تیک آبی یا (verified badge) کنار هر نام کاربری نشان دهنده واقعی بودن و مورد تایید بودن هویت آن شخص یا برند است. یعنی صفحه متعلق به خود شخص و یا تحت نظر مستقیم او اداره می شود.

از آنجایی که برخی افراد برای سودجویی و یا هر دلیل دیگر شروع به ساختن اکانت های فیک به نام افراد دیگر می کنند ؛ تا جایی که اکانت جعلی یک شخص از اکانت واقعی خودش تعداد فالور بیشتری دارد ، بنابر این اینستاگرام افراد معروف و مورد تایید را بوسیله verified badge از دیگر کاربران متمایز می کند. تیک آبی به افراد کمک می کند تا حساب های جعلی را از واقعی تشخیص دهند و چهره ها و برند های مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند.

امروزه علاوه بر افراد سلبریتی و برند های جهانی ، افرادی که معیار های اینستاگرام را رعایت و به درستی فعالیت میکنند، میتوانند مورد تایید اینستاگرام واقع شوند.

چگونه مورد تایید اینستاگرام واقع شویم؟

در گام اول باید خود را به اینستاگرام بشناسانید. باید بیوگرافی کامل و رسمی داشته باشید تا اینستاگرام شمارا بشناسد و هویت شما را شناسایی کند. علاوه بر این قرار دادن   آدرس وب‌سایت خود در بیوگرافی اینستاگرام  باعث حرفه‌ای‌تر شدن صفحه شما می‌شود. و یا اینکه اینستاگرام خود را به اکانت های دیگر خود همچون فیسبوک و توییتر لینک کنید اینکار باعث می شود برای اینستاگرام واقعی تر بنظر برسید و اینستاگرام راحت تر هویت شما را شناسایی  کند.

گام دوم داشتن تعداد فالور های بالا است ، افرادی نیز وجود دارند که با تعداد فالور پایین تیک آبی گرفته اند اما داشتن فالور های زیاد در اینستاگرام شانس شما را برای گرفتن تیک آبی بالاتر می برد.

گام سوم داشتن تعامل و فعالیت بالا در اینستاگرام است در اینستاگرام همه چیز بر پایه فعالیت کردن و ارتباط برقرار کردن با سایر کاربران  است پس چطور می تواند به فردی که فعالیتی ندارد نشان تایید بدهد؟

گام چهارم رفتار و عملکرد صحیح در اینستاگرام است. اگر ناسزا بگویید، توهین کنید ، به حق کپی رایت احترام نگذارید و اقدامات منفی انجام دهید، شانس خود را برای گرفتن تیک آبی از دست می‌دهید. زیرا اینستاگرام تمامی فعالیت های شما را بررسی میکند.شخصیت شما، پست‌هایی که آپلود می‌کنید و واکنشی که در مقابل فالوورهای خود نشان می‌دهید، تاثیر مستقیمی روی شانس شما برای دریافت تیک آبی در اینستاگرام دارد. 

گام پنجم با افراد مورد تایید اینستاگرام و سلبریتی ها ارتباط برقرار کنید این باعث می شود سریع تر از طریق اینستاگرام شناسایی شوید.

گام پنجم اینستاگرام را دور بزنید ؛ علت اصلی اینستاگرام برای دادن تیک آبی به افراد واجد شرایط تشخیص راحت صفحه اصلی آنها و متمایز شدن آن ها از دیگر صفحات است. بعد از اینکه تعداد فالور های خود را بالا بردید می توانید به ساختن حساب کاربری جعلی بپردازید. (البته توجه دتشته باشید که این حساب های جعلی نباید از یک ip مشترک باشند. پس با گوشی ها و اینترنت های مختلف اقدام به ساخت اکانت های فیک کنید.) اینگونه اینستاگرام فکر میکندکه شما خیلی fan page دارید!

چگونه تیک آبی بگیریم؟

ابتدا از داخل اینستاگرام خود مانند تصویر به setting تنظیمات رفته وگزینه Request Verification را انتخاب کنید.

نام کاربری خود را وارد کنید،در گزینه بعدی نام کامل خود را نوشته و یک مدرک معتبر شناسایی که ما توصیه می کنیم پاسپورت باشد را به فرم خود اضافه کنید.

اکنون زمان انتظار است ،اینکار ممکن است تا ۴۸ساعت طول بکشد.باید بدانید که تیک آبی اینستاگرام فقط انحصار به سلبریتی ها و برند هاست و لزوما اینستاگرام به شما تیک آبی نخواهد داد.

آخرین ها آموزش

سایر مقالات مارا مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *