تولید محتوا حرفه ای اصفهان

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

از ایده تا اجرای خدمات دیجیتال کسب و کار شما

آژانس دیجیتال مارکتینگ کاپی، مشاور و پشتیبان کسب و کار شماست، ما از صفر تا صد کسب و کار شما را بررسی و با ارائه بهترین پیشنهادات، هموارترین مسیر توسعه را برایتان فراهم می آوریم، در این راه بهترین خدمات و تکنیک های بازاریابی دیجیتال را در اختیارتان قرار می دهیم و در هر لحظه شمارا پشتیبانی می کنیم.

تجربه در کنار نوآوری و خدمات مدرن

رویکرد کاپی بازاریابی نتیجه گراست. تفاوتی ندارد کسب و کار شما از چه نوعی باشد، سنتی یا مدرن، تازه تاسیس یا با سابقه، نوپا یا سازمانی، ایده ما رشد کسب و کار شماست.

ما با مشاوره تخصصی و ارئه تمام آنچه در مسیر بازاریابی نیاز دارید، درراستای اهداف سازمانی شما گام برمیداریم، مابه تجربه و تخصص خود در زمینه مشاوره کسب و کار و بازاریابی دیجیتال می بالیم وهمواره پشتیبان مشتریان خود بوده ایم.

 

مشاوره بازاریابی و برندینگ دیجیتال

با متخصصان بازاریابی دیجیتال درباره مشکلات و راهکارها صحبت کنید

 

زمانی که شما قصد تصمیم‌گیری درباره رویکردهای بازاریابی دیجیتال خود را دارید، وقتی که به مشکلی در پیاده‌سازی ابزارهای بازاریابی خود برخورد کرده‌اید، یا اصلاً می‌خواهید کمی بهتر مسیر دیجیتالی که پیش رویتان است را بشناسید، آن وقت است که خدمات مشاوره کاپی می‌تواند برای شما مناسب باشد.

تجربه کاربری (UX)

ابزارهای بازاریابی دیجیتال

برندینگ و هویت تجاری

seo و بهینه سازی

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی محتوا

طراحی محصول و خدمات

تحلیل و توسعه

تبلیغات اینترنتی

خدمات دیگر

SEO و بهینه سازی

  • آیا کسب و کار شما به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد؟

    هر کسب و کار فارغ از ابعاد آن به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد،این بدان معناست که این طرز فکر که میگوید کسب و کار کوچک نیازی به دیجیتال مارکتینگ ندارد اشتباه بوده و دیجیتال مارکتینگ راه نوین رشد کسب و کار ها از حالت سنتی گذشته است.

  • منظور از مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست؟

    متخصصان ما در شرکت کاپی آیتی باتوجه به استراتژی تدوین شده در هر زمان رفتار رقبا شما را آنالیز میکنند،باتوجه به اتفاقات موثر بر بازار استراتژی های کوتاه مدت تعیین و رضایت و فروش مشتریان شما را تضمین میکنند.

  • پشتیبانی شرکت کاپی به چه نحوی است؟

    کاپی ایتی بعد از فروش پکیج های خود پشتیبانی کامل از محصول و خدمت خود دارد،به محوی که مشتریان ما میتوانند با تماس با شماره های موجود درخواست پشتیبانی خود را ارائه کنند.