با اهمیت طراحی سایت برای کسب کارتان آشنا شوید!

با اهمیت طراحی سایت برای کسب کارتان آشنا شوید!

امروزه بیش از ۹۳ درصد مردم برای رفع نیاز های خود رو به خرید اینترنتی آورده اند . با پیشرفت تکنولوژی و بازار های آنلاین برد با کسب و کاری است که یک وب سایت با رتبه بالا در گوگل و سایتی با استاندار های بالا و جذاب داشته باشد . قاعدتا این کسب و کار علاوه بر برند شدن ، به درآمد بالاتری تا یک کسب و کار محلی با فروش فیزیکی خواهد رسید . به این سبب شما متوجه اهمیت طراحی سایت خواهید شد . در ادامه کاپی آیتی همراه شماست تا از مزایا داشتن یک سایت جذاب و اهمیت طراحی سایت برای شما صحبت کند .

شما تا کنون متوجه شدید که طراحی سایت می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد حالا در ادامه به تعدادی از این مزایا خواهیم پرداخت تا تحولی در کسب و کار خود ایجاد کنید .

بستر پهناور اینترنت یک فرصت بسیار مناسب را برای کسب و کار ها آماده سازی کرده است تا شما علاوه بر برند سازی کسب و کار خود را به دنیا معرفی و سرمایه گذاران را دعوت به همکاری کنید . شما می توانید با داشتن یک سایت استاندارد فرصت های طلایی را برای رشد کسب و کارتان ایجاد کنید .

● هزینه کمتر ، بازدید بیشتر :

همانطور که می دانید یکی از اولین کار ها برای ایجاد یک کسب و کار داشتن یک آدرس و تبلیغ برای جذب مشتری است . اصولا تبلیغات در روش سنتی به صورت چاپ بنر و پخش تبلیغات در تلویزیون یا رادیو صورت می‌گیرد. همچنین داشتن یک آدرس فیزیکی(مغازه ، مطب ، دفتر و… ) از هزینه های گزافی برخوردار است که شاید هر کارآفرینی دارای چنین سرمایه اولیه ای نباشد . اما یکی از مزایای مهمی که برای کسب و کار ها مژده است این است که شما می توانید با ایجاد یک سایت جذاب ، یک آدرس اینترنتی را دارا باشید . این آدرس اینترنتی علاوه بر هزینه های کمتر نسبت به یک آدرس حقیقی ، باعث افزایش فروش شما خواهد شد . به طوری که شما می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز علاوه بر تبلیغات سایت خود کسب و کار خود را به مخاطبانتان در سراسر دنیا معرفی کنید و به درآمدی بالاتر دست پیدا کنید .

● دسترسی بدون محدودیت در۲۴ ساعت روز :

شما می توانید بدون داشتن محدودیت زمانی و مکانی محصولات خود را به سراسر دنیا عرضه کنید . همچنین این قابلیت این امکان را برای مخاطب فراهم می‌سازد که در هر زمان و هر مکان سفارش خود را ثبت کرده و به یکی از مشتریان ثابت شما تبدیل شود . با داشتن یک وب سایت در وقت خود و مشتری صرفه جویی می‌کنید.

● تعامل دو طرفه با مشتری ، پذیرش انتقاد برای رشد :

شما می توانید با استفاده از قابلیت نظر سنجی سایت خود به صورت آنلاین مشکلات ، انتقادات ، پیشنهادات مشتریان را بشنوید . حتی می توانید با راهنمایی و پاسخ به سوالات متداول آنها مشکلاتشان را حل کنید . این قابلیت وب سایت می تواند علاوه بر کم کردن مشکلات کاربران ، یک روش برای جذب مشتری نیز باشد . به طوری که کاربران با دیدن نظرات مثبت و رضایت آنها به کسب و کار شما اعتماد و از شما خرید کنند . در این قسمت شما علاوه بر جلوگیری از اتلاف وقت به جذب مشتری و دیده شدن وب سایت خود کمک خواهید کرد .

● نرخ تبدیل بالا ، برگشت وجه :

یک وب سایت با استاندار های ملزم می تواند به شما کمک بسیار شایستی بکند . زیرا که شما با طراحی یک سایت خوب ترخ تبدیل بالاتری را شاهد خواهید بود . فروش و درآمد بیشتر یکی از هدف های هر کسب و کاری است که شما می توانید با داشتن سایت آن را تجربه کنید .

● با طراحی سایت اعتبار و اعتماد جلب کنید! :

طبق آمار بدست آمده اکثر مردم برای سنجش اعتبار یک برند و یک کسب و کار به اینترنت روی می آورند . توقع خیلی از مردم از یک کسب و کار قابل اعتماد حضور در فضاهای مجازی و همچنین اینترنت( گوگل ) است . طراحی وب سایت برای یک کسب و کار آنلاین مثل کد پستی (آدرس حقیقی ) برای یک کسب و کار سنتی عمل می کند . در نتیجه مردم با داشتن یک سایت پربازدید و جذاب به شما اطمینان خواهند کرد . هرچه تعداد مشتریان ثابت شما بالاتر باشد اعتبار شما بالاتر خواهد بود و در نتیجه شما به یک برند تبدیل خواهید شد .

● طراحی سایت برگ برنده ای در دستان شما :

شما با داشتن یک وب سایت از تمامی رقبایی که هنوز به صورت سنتی بازاریابی می کنند ، پیشی خواهید گرفت . قطعا داشتن یک وب سایت در دنیای مدرن امروزی یک برگ برنده محسوب خواهد شد . پس غفال نشوید و هم اکنون اقدام کنید !

● پایگاه اطلاعات با دسترسی آسان برای تبادل :

اطلاعاتی که شما برای کسب و کار خود نیازمندید همه و همه در وب سایت شما خواهند بود . شما با طراحی سایت در واقع یک پایگاه اطلاعاتی با قدرت بالا خواهید داشت که می توانید تمامی داده های مربوط به کسب و کارتان را مدیریت کنید . در۲۴ ساعت شبانه روز شما این امکان را دارید که هر اطلاعاتی را همچون موجودی ، اطلاعاتی مثل شماره تماس ، آدرس و… را حذف ، اضافه و ویرایش کنید .

حال با توجه به مقاله خوانده شده در زمینه اهمیت طراحی سایت ،شرکت کاپی آیتی از بهترین متخصصان در زمینه دیجیتال مارکتینگ دعوت به عمل آورده است . شما می توانید با مشاوره گرفتن از متخصصان ما به صورت رایگان علاوه بر تشخیص بهترین وب سایت برای کسب و کارتان آن را با نازل ترین قیمت سفارش کنید و در کم ترین زمان تحویل بگیرید .

مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *